Paslaugos

Šiuolaikiškų internetinių svetainių, e-parduotuvių ir sistemų kūrimas

Turime sukaupę labai daug reikšmingos patirties, tad galite būti tikri, kad pasiūlysime geriausius sprendimus jūsų poreikiui.

El. parduotuvės, individualios svetainės, UI/UX, online sistemos, web sujungimai - tai darome kasdien.

Turime "išdirbtus" procesus, todėl galime užtikrinti efektyvų, sklandų ir profesionalų jūsų svetainės / sistemos kūrimo procesą. Didelį dėmesį skiriame kokybei.

Svetainių
kūrimas
Atliekame

Per mėnesį sukuriame 12-17 naujų svetainių. Turime "išdirbtus" procesus, todėl galime užtikrinti efektyvų, sklandų ir profesionalų svetainės kūrimo procesą. Didelį dėmesį skiriame kokybei. Prie projekto dirba savų specializacijų dalykiškas personalas: projektų vadovas (kartais keli), dizaineris, programuotojas (kartais keli), testuotojas. Viso projekto metu bendraujate su vienu asmeniu, kuris kuruoja visą procesą. Po projekto įgyvendinimo paskiriame kitą asmenį, kuris bendrauja su Jumis ir suteikia pagalbą, kai to reikia svetainės gyvavimo laikotarpiu. Svetainės kūrimas ir įgyvendinimo procesas atliekamas vadovaujantis praktiškumo ir patogumo vartotojui principais

E-komercija
Kuriame e-parduotuves

Kuriame įvairaus dydžio el. parduotuves. Turime itin daug patirties kuriant didelės apimties el. parduotuves, kurioms reikalinga specifinė kompetencija.

Sistemų
integracija
Integruojame su

Integruojame svetaines ir el. parduotuves su kitomis sistemomis, pvz. su buhalterine programa, sandėlio valdymo sistema, produktų valdymo sistema (PMS),  atsiskaitymo ir pinigų surinkimo sistemomis.

Turime gilią kompetenciją sujungti su bet kuo jeigu tik tam yra techninės galimybės.  

Dirbtinio intelekto
sprendimai
Panaudokite savo veikloje dirbtinio intelekto galimybes

Turime patirtį ir kompetenciją integruojant dirbtinio intelekto sprendimus į įv. pobūdžio svetaines, el. parduotuves ir sistemas

Aptarnavimas
Teikiame pilną svetainių priežiūros ir aptarnavimo paslaugų kompleksą. Galite visiškai atiduoti mums savo svetainės priežiūrą ir susitelkti į savo veiklą.

Svetainės priežiūra ir informacijos atnaujinimas
Atliekame informacijos sukėlimą, nuolatines konsultacijas, turinio paruošimo ar kitas paslaugas pagal Jūsų poreikį. Kiekvienam klientui priskiriame atsakingą aptarnaujantį projektų vadovą, skirtą greitai reaguoti į Jūsų poreikius.

Serverio nuoma
Sukurtą Jūsų įmonės interneto svetainę galime patalpinti mūsų serveryje. Jums nereikės papildomai rūpintis serverio įsigyjimu, būsite tikri, kad serveris atitinka techninius reikalavimus bei sutaupysite kaštus, reikalingus perkelti svetainę į kitą serverį.

Mokymai naudotis turinio valdymo sistema (TVS)
Detaliai supažindiname su TVS sistema, informacijos keitimo galimybėmis bei kitomis funkcijomis. Esant pageidavimui – galime parengti elektroninę apmokymų versiją ir/ar pakartoti mokymus gyvu pristatymu.

Vertimai į užsienio kalbas
Bendradarbiaujame su vertimų biurais – rekomenduojame vertimo biurus Jūsų turimam lietuviškam (ar kitam) turiniui išversti į užsienio kalbą.

Foto bei video
Bendradarbiaujame su fotografais – bendradarbiaujame su keliais fotografais, kurių paslaugas rekomenduojame, jei reikalinga fotosesija nuotraukoms į tinklapį parengti.

 

Srauto pritraukimas

Padedame prisitraukti lankytojų srauto iš Google ir Facebook. Administruojame Facebook paskyras.