Apie mus

Šiuolaikiškas internetinių svetainių, e-parduotuvių ir sistemų kūrimas

Dirbame nuo 2007 m., turime 1000+ klientų (smulkaus ir vidutinio verslo segmente), keletą jų galite rasti skiltyje klientai.

Turime "išdirbtus" procesus, todėl galime užtikrinti efektyvų, sklandų ir profesionalų kūrimo procesą. Didelį dėmesį skiriame kokybei.

Mūsų
paslaugos
  • Interneto svetainių kūrimas
  • E-parduotuvių kūrimas ir kitokių e-komercijos
    sprendimų kūrimas
  • Intranetų ir savitarnos sistemų kūrimas
  • Srauto pritraukimas į interneto svetainę: SEO, Google Adwors, Facebook
  • Dirbtinio intelekto sprendimai

Turime patirties įgyvendinant įvairios apimties projektus

Įgyvendinome 1000+ projektų, turime sukaupę reikiamas žinias ir patirtį. Vykdant kūrimo procesą pasidaliname patirtimi apie pasiteisinusius ir nepasiteisinusius dalykus, patariame kokį sprendimą reikėtų pasirinkti. Didelį prioritetą skiriame šiuolaikinių gerų sprendimų įgyvendinimui – sprendimus pritaikome pagal individualius Jūsų poreikius ir veiklos specifiką.

Didelį dėmesį skiriame paslaugų kokybei

Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis. Kiekvienam projektui priskiriamas kompetetingas projektų vadovas. Jis užtikrina sklandų paslaugos teikimą, terminų laikymąsi ir profesionalias konsultacijas Jums (padeda tinkamai pasirinkti ir nuspręsti, ką ir kokiais atvejais rinktis). Greitai reaguojame į klientų pastabas ir pageidavimus, užtikriname tęstinį bendradarbiavimą. Didelį dėmesį skiriame šiuolaikinių gerų sprendimų įgyvendinimui - periodiškai rengiame naujovių web technologijų srityje apžvalgas.