Interneto svetainių kūrimas

Profesionalus požiūris kuriant interneto svetainę

Svetaines kuriame 11 metų. Per mėnesį sukuriame 12-17 naujų svetainių. Turime "išdirbtus" procesus, todėl galime užtikrinti efektyvų, sklandų ir profesionalų svetainės kūrimo procesą. Didelį dėmesį skiriame kokybei.

Prie projekto dirba savų specializacijų dalykiškas personalas: projektų vadovas (kartais keli), dizaineris, programuotojas (kartais keli), testuotojas. Viso projekto metu bendraujate su vienu asmeniu, kuris kuruoja visą procesą. Po projekto įgyvendinimo paskiriame kitą asmenį, kuris bendrauja su Jumis ir suteikia pagalbą, kai to reikia svetainės gyvavimo laikotarpiu.

Svetainės kūrimas ir įgyvendinimo procesas atliekmas vadovaujantis praktiškumo ir patogumo vartotojui principais

Interneto
svetainės
reprezentacijai
Interneto
svetainės
pardavimams
Elektroninės
parduotuvės
Elektroninės
sistemos,
savitarnos
Kodėl texus?

Turime itin didelę patirtį kuriant interneto svetaines. Realiai galime Jums sukurti šiuolaikišką, reprezentatyvią ir profesionaliai atrodančią svetainę - turime tam reikalingas žinias ir realią patirtį su įvairių sektorių klientais.

Tikrai galime būti naudingi ir Jums. Susisiekite su mumis ir papasakosime Jums daugiau. 

Profesionalus įvaizdis
Didesni pardavimai
Patenkinti lankytojai
Unikalūs svetainių dizaino sprendimai

Kiekvieną svetainę kuriame individualiai kiekvienam klientui. Kuriame svetainę pagal Jūsų firminį stilių ir šiuolaikines tendencijas.

Patikėkite savo svetainės kūrimą mums. 

Svetainės kūrimo procesas
Situacijos analizė
Pagal Jūsų situaciją (veiklos sritį, konkurencinę aplinką, svetainės vaidmenį versle) ir poreikius pasiūlome Jūsų svetainės kryptį
Projektavimas

Projektų vadovas padaro svetainės medį (iš kokių skyrių susidės svetainė) ir parengia principinio atvaizdavimo projektą.

Projektas daromas su specializuota programa ir imituoja svetainės veikimą, todėl Jums kaip klientui yra lengva suprasti ir įsijausti į būsimos svetainės "griaučius"

Dizaino kūrimas

Turime metodiką, kuri padeda nuspėti Jūsų skonį (kas patinka, kas ne). Šį supratimą mes panaudojame kurdami dizainą - suderiname Jūsų skonį su šiuolaikinėmis svetainių tendencijomis.

Po šio etapo turime vizualų paveiksliuką, kuris leidžia įsivaizduoti kaip atrodys Jūsų būsima interneto svetainė.

Programavimas

Atliekame techninį svetainės dizaino programavimą (karpymą), uždedame turinio valdymo sistemą, suprogramuojame reikalingą funkcionalumą.

Savo darbą orientuojame į tai, kad Jums, kaip klientui, būtų patogu ir intuityvu naudotis interneto svetainės turinio valdymo sistema.

Turinio sukėlimas
Sukeliame Jūsų turinį į suprogramuotą interneto svetainę.
Svetainės paleidimas
Susideriname paskutines pastabas, jei tokių yra, ir padaroma svetainę matomą visiems.
Svetainės aptarnavimas

Siekiame, kad svetainė būtų Jums įrankis, kuris visiškai nereikalauja Jūsų įsikišimo, todėl teikiame svetainės aptarnavimo paslaugas - t.y. viską, kas liečia svetainę, atliekame už Jus.

O tuo tarpu Jūs galite koncentruotis ties savo veikla.

Galime būti naudingi?
Susisiekite:
500 EUR
10.000 EUR
Susisiekite

11 metų realios patirties, kiekvienais metais padarome po 200 naujų svetainių - pakalbėkime!