Kitos paslaugos

Rūpinamės savo klientais

Teikiame svetainių aptarnavimo paslaugas – atliekame informacijos sukėlimą, nuolatines konsultacijas, turinio paruošimo ar kitas paslaugas pagal Jūsų poreikį. Kiekvienam klientui priskiriame atsakingą aptarnaujantį vadybininką, skirtą greitai reaguoti į Jūsų poreikius.

Nuomojame serverį svetainės talpinimui – sukurtą Jūsų įmonės interneto svetainę galime patalpinti mūsų serveryje. Jums nereikės papildomai rūpintis serverio įsigyjimu, būsite tikri, kad serveris atitinka techninius reikalavimus bei sutaupysite kaštus, reikalingus perkelti svetainę į kitą serverį.

Rengiame apmokymus dirbti įdiegta turinio valdymo sistema (TVS) – detaliai supažindiname su TVS sistema, informacijos keitimo galimybėmis bei kitomis funkcijomis. Esant pageidavimui – galime parengti elektroninę apmokymų versiją ir/ar pakartoti mokymus gyvu pristatymu.

Sukeliame turinį į Jūsų tinklapį – Jūsų pateiktą turinį ir paveikslėlius, video ar kitą medžiagą sudedame į tinklapį pagal numatytą struktūrą. Sukeliame turinį lietuvių ir kitomis kalbomis (jei toks funkcionalumas yra).

Bendradarbiaujame su vertimų biurais – rekomenduojame vertimo biurus Jūsų turimam lietuviškam (ar kitam) turiniui išversti į užsienio kalbą.

Bendradarbiaujame su fotografais – bendradarbiaujame su keliais fotografais, kurių paslaugas rekomenduojame, jei reikalinga fotosesija nuotraukoms į tinklapį parengti.

 


MŪSŲ KLIENTAI
Susisiekite
su mumis
Tel. 8 5 204 5305
arba el. p. info@texus.lt
Užupio g. 30, LT-01203,
Vilnius (kaip rasti?)
V. Putvinskio g. 50, LT-44211,
Kaunas (kaip rasti?)
Žvejų g. 2, LT-91248,
Klaipėda (kaip rasti?)
© Texus 2014.
Visos teisės saugomos