Apie mus

Kuriame šiuolaikiškas interneto svetaines

Dirbame nuo 2007 m., turime ~600 klientų (smulkaus ir vidutinio verslo segmente): Rokiškio sūris, PZU Lietuva, Moller auto Vilnius (Volkswagen atstovas), Lietuvos ryto spaustuvė, Gintarinė vaistinė, Nijolė, TMD Partners ir kt. (žr. daugiau

Texus paslaugos:

 

Turime patirties įgyvendinant įvairios apimties projektus

Įgyvendinome per 400 projektų, turime sukaupę reikiamas žinias ir patirtį. Vykdant kūrimo procesą pasidaliname patirtimi apie pasiteisinusius ir nepasiteisinusius dalykus, patariame kokį sprendimą reikėtų pasirinkti. Didelį prioritetą skiriame šiuolaikinių gerų sprendimų įgyvendinimui – sprendimus pritaikome pagal individualius Jūsų poreikius ir veiklos specifiką.  

Didelį dėmesį skiriame paslaugų kokybei

Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis. Kiekvienam projektui priskiriamas kompetetingas projektų vadovas. Jis užtikrina sklandų paslaugos teikimą, terminų laikymąsi ir profesionalias konsultacijas Jums (padeda tinkamai pasirinkti ir nuspręsti, ką ir kokiais atvejais rinktis).

Greitai reaguojame į klientų pastabas ir pageidavimus, užtikriname tęstinį bendradarbiavimą. 

Didelį dėmesį skiriame šiuolaikinių gerų sprendimų įgyvendinimui - periodiškai rengiame naujovių web technologijų srityje apžvalgas.


MŪSŲ KLIENTAI
Susisiekite
su mumis
Tel. 8 5 204 5305
arba el. p. info@texus.lt
Užupio g. 30, LT-01203,
Vilnius (kaip rasti?)
V. Putvinskio g. 50, LT-44211,
Kaunas (kaip rasti?)
Žvejų g. 2, LT-91248,
Klaipėda (kaip rasti?)
© Texus 2014.
Visos teisės saugomos